Każdy jest odpowiedzialny za rezultat końcowy

Aby Interfaces mogło się rozrastać i funkcjonować na dobrym poziomie, a nawet w większej skali, tylko w jeden sposób można to osiągnąć – przez dopracowanie każdego,  najmniejszego elementu. Dlatego każdy członek zespołu ma wpływ na kształt całości.

Gramy w jednej drużynie

Pamiętaj, że jesteś członkiem zespołu. Gdy potrzebujesz pomocy – poproś o nią kolegę. Gdy kolega potrzebuje pomocy – udzielasz  jej. Gdy widzisz, że jakaś sprawa jest zaniedbana, a kluczowa dla sukcesu zespołu, przejmij inicjatywę i załatw ją. Skoro Ty zauważyłeś ten problem, to pewnie wiesz, jak go rozwiązać. To w zespołach osiągamy rzecz, których nie bylibyśmy w stanie osiągnąć samodzielnie.

Każdy się rozwija

Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, które powodują, że poszerzamy swoją wiedzę i kompetencję. Sami też wykazujemy inicjatywę rozwijania się w naszej dziedzinie. Czytamy książki, chodzimy na wykłady, bierzemy udział w wydarzeniach. Mamy otwarte umysły.

Mamy frajdę!

W czasie pracy, w czasie spotkań, na naszych portalach komunikacji, na przerwie, dopisuje nam dobry humor i żarty są na porządku dziennym. Nie pielęgnujemy grobowej ciszy, ale jesteśmy energiczni
i mamy uśmiech na twarzy.

Świętujemy wszystkie zwycięstwa

Celebracja sukcesów, nawet tych najmniejszych jest istotna, aby móc się wspólnie cieszyć i budować na tym nasz zespół! Tak więc, każdy sukces razem świętujemy i cieszymy się! Urodziny też wchodzą w grę!

Bądź na czas i skończ to, co zacząłeś

Czas ma ogromne dla naszej grupy i nas samych. Presja czasu może stać się motywatorem zmiany i postępu. Bądź na czas w pracy, na spotkaniu, w projekcie tak, aby nie marnować czasu i zaangażowania innych osób. Skończ, co zacząłeś,  aby do tego nie wracać.

Dbamy o ład i porządek

W dokumentach, w folderach, w czasie spotkań, w czasie wykładów dbamy o porządek wokół nas. Zapisujemy rzeczy w odpowiednich miejscach, odkładamy rzeczy na miejsce, racjonalnie korzystamy
z udogodnień materiałowych w czasie spotkań oraz wykładów.

Jesteś odpowiedzialny za ochronę tego kodeksu

Ta dodatkowa zasada oznacza, że musisz wymagać respektowania punktów kodeksu wobec siebie, wobec kolegi i co być może będzie najcięższe, wobec lidera. Jeśli przejdziesz do porządku dziennego nad złamaniem zasady,  niczego się nie nauczysz sam i niczego nie nauczy cię organizacja.

\